Iebūvējamā Tualetes Poda Rāmja Montāža, El. Sadales Kastes Nobeigums Un Ailu Apdare…..

Hei hei… nedaudz biju pazudis, bet tas nenozīmē, ka būvniecības darbi negāja uz priekšu. Kaut kas ir padarīts, kaut kas negāja tik raiti, kā bija iecerēts, bet galvenais, ka viss notiek.

Tā nu bija pienācis brīdis WC poda rāmja montāžai, baigi uz izvēli kādu likt neiespringu, bet noteikti biju izlēmis, ka būs tā saucamais “Iebūvējamais pods”. Un tā arī Depo iegādājos visu komplektu.

Pie Estrich grīdas, rāmi stiprināju ar ķīmisko dībeli. Rāmis tika stiprināts pie starpsienas, kur jau iepriekš biju pieskrūvējis OSB plāksni. To visu vēlāk apstrādāju ar hidroizolāciju.

Pēc rāmja montāžas pievērsos EL. sadalei. Paša ērtumam gribejās salikt dažas el. rozetes, kā arī gaismas slēdžus un gaismu, lai maximāli atbrīvotos no dažādiem pagarinātājiem.

Nu, sanāca tā.

Durvju un logu ailu apdare. Logu montieri montējot logus jau bija nolīmējuši, pa loga perimetru difūzijas lentu. Lai gan dažās vietās pārlīmēju vēl ar papildus kārtu, kur kārtīgi nebija izveidojusies saķere ar gāzbetona bloku.

Tālāk sagatavoju 2cm biezumā un ailes platumā extrudēto putuplastu, kuru ar montāžas līmi un dībeļiem pa loga perimetru to montēju.

Tālāk ar stūra sietu un speciālo pie loga rāmja piestiprināmo sietu montēju atkal pa loga perimetru un ar veco labo Knauf MP75 apmetumu apstrādāju loga/ durvju aili.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.