Nobeiguma Josla Un Sienu Mūrēšanas Pabeigšanu……

Tā pat kā starpstāvu joslai pats izzāģēju ar motorzāģi U-Blokus no Roclite classic blokiem.

Šogad likās tas process nedaudz grūtāks. Iespējams kad ir jādara kaut kas jauns tad esmu pilns entuziasma tad proces liekas vienkāršāk un ātrāks. Tā kā process bija jau rokā atlika sazāģet 74 u-blokus.

Šeit būs video kur redzams kā es gatavoju U-blokus.

Plus visam procesam pa vidu izbeidzās mans HPG ķīniešu motorzāģis. Vienkārši vairs nevarēju iedarbināt. No sākuma domāju ka karburators ciet. Aizbraucu pie saviem Garāžu kolēģiem un tur sākām skatīties kas lācītim vēderā. Izrādās saļņikus ķīnietis ielicis šķībi gredzenus arī iespiedis virzulī ar varu. + Filtrs laidis principā visu gāzbetona putekli un caur saļņiku arī sūcis iekšā, kā rezultātā viss sadilis. Vienā interneta veikaliņā kur izrādās var nopirkt visu 🙂 iegādājos cilinda komplektu ar gredzeniem/blīvēm utt.. Kā rezultātā mans ķīniešu motorzāģis par 20 Eur un savu roku darbu atkal dzīvoja un ir kā jauns.

Tad nu tā atgriežamies pie nobeiguma joslas. Pēc u-bloku sagatavošanas tos pielīmēju un saliku armatūru un izsaucu betonu. Bildes no betonēšanas procesa nav.

Protams kamēr betons cietēja, nolēmu impregnēt kokmateriālu.

Mājas vienā pusē man siena iebīdās pa 60 cm uz iekšu attiecīgi šī mala jāmūrē par divām bloku rindām augstāk un virsī jābetonē vēl viens gabals ar nobeiguma joislu.

Jau no sākuma zināju ka man pietrūks gāzbetons, tik nezināju cik. Sarēķinot izrādās man vēl bija nepieciešamas 5 paletes jeb 8m3 gāzbetons. Jo man vēl jāmūrē mājas gali līdz korei apmēram 4m.

Sapratu ka internetā visi tirgo pilnas kravas, ja vēlies 5 tad līdz pat 200 eur par transportu. Aizbraucu uz Senukai iedeva Bauroc classic blaokiem labu cenu, Roclite viņi vienkārši netirgo. Vietējo smago ar manipulātoru par 30 eur atgādāja + vēl sacēla 4 paletes uz 2.st. Tālāk mūrēju mājas galus, jo augstāk, jo kājas stīvākas. Pa vidu vēl ieliku armatūras un loga pārsedzes arī no U-blokiem ko jau iepriekš biju sagatavojis. Pa vidu ēkai galos pieliku mērus un novilku no vajadzīgā augstuma auklas lai redzētu kādā slīpumā jāmūrē. lai iegītu simetrisku mājas gala sienu.

Mūrēšanas darbi pabeigti. Jeey ..

Šis kedas iegādājos Rimi un viņas nokalpoja nepilnu mēnesi. Nepērciet Rimi kedas par 9.99 eur. 🙂

2 domas par “Nobeiguma Josla Un Sienu Mūrēšanas Pabeigšanu……

    1. Jā bija iespēja dabūt balto līmi no cita būvnieka kam palika pāri. Šis baltais ir smalkāks un ir patīkamāk ar viņu strādāt, bet pelēkais vairāk graudaināks. Protams skatam manā gadījumā ir sekundāra nozīme, jo tiks siltināts.

      Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.