2020 Gada Būvniecības Sezona Var Sākties…….

Tā kā pavasaris bija vēls un ilgs + vēl “Covid-19” pandēmija, būvniecības sezona iesākta nedaudz vēlāk kā paredzēju.

Bērnam tika uzdāvināts spēļu laukumiņš un nolēmu sāk to būvēt. Lai bērnam ir pa kurieni dzīvoties. Omes un Opji sametās un kaut kur no i-neta pasūtīja. Bija trūkumi un vēl kaut kas netika iedots līdz, bet nu beigu beigās sarakstoties tika trūkstošās lietas atgādātas.

Papildus tam izdomāju uzmeistarot atpūtas stūrīti laukā, kur padzert tēju/alu/kafiju pēc labi padarīta darba. Bija krājumos palikusi Pinotex koka krāsa, ko arī izmantoju šim projektiņam. Izmantoju paletes kur bija sakrauti gāzbetons. No paletēm internetā daudz un dažādu ideju ko un kā smelties.

Tad nu ķēros klāt savam lielajam projektam. Covid-19 arī deva mazliet brīvāku darba grafiku, to arī izmantoju. Bija jāturpina mūrēt blokus, nepieciešamas vēl trīs pilnas kārtas līdz nobeiguma joslai. Spēkus prasīja bloku sanešana uz otro stāvu. Bloki pa ziemu samirkuši diezgan smagi.

2 domas par “2020 Gada Būvniecības Sezona Var Sākties…….

    1. Jā tādus nu viņi tirgo, bet kā vienmēr tur visu var modificēt un pielikt pašam kā vajag. Bērnam 3,5 gadi priecīgs un dzīvojās pa viņu utt.. Salīdzinot ar mūsu bērnības padomju mantojuma bērnu rotaļu laukumiņiem, tad šis ir drošs 🙂

      Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.